trwa inicjalizacja, prosze czekac...gogle
Witamy na oficjalnej stronie internetowej

Ochotniczej Straży Pożarnej w Biedaczowie

Wyjazd do Warszawy

W dniach 11-12 lutego 2019 roku, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Biedaczowie, uczestniczyli w wyjeździe do Warszawy. Wyjazd, zorganizowany i w całości sfinansowany został przez Wójta Gminy Leżajsk.
Pierwszym, zaplanowanym punktem zwiedzania było Muzeum Powstania Warszawskiego. Kolejnym punktem wyjazdu był położony nieopodal Stadion Narodowy. Druhowie mieli okazję przyjżeć się murawie z najwyższego w Polsce punktu widokowego po prawej stronie Wisły, który znajduje się na górnej trybunie stadionu. Pobyt w stolicy został zakończony wizytą roboczą w ministerstwie sprawiedliwości po której cała grupa wróciła w godzinach wieczornych do punktu początkowego.

warszawa 4 20190215 1922080871

warszawa 8 20190215 1490915889

Więcej zdjęć TUTAJ

trwa inicjalizacja, prosze czekac...makijaż ślubny warszawa

OSP BIEDACZÓW

Copyright © 2016. T. Buszta